خارج شدن از ریپورت تلگرام با Spam Info Bot


تلگرام یکی از اپلیکیشن های پیام رسان محبوب در ایران و دنیاست که کاربران بسیاری از آن برای ارتباط با دوستان و کسب کار از آن استفاده میکنند تلگرام دارای ویژگی های بسیاری می باشد که در هر بروز رسانی و اپدیت این اپلیکیشن پیام رسان ویژگی های جدیدی به این اپلیکیشن پیام رسان برای […]


تلگرام یکی از اپلیکیشن های پیام رسان محبوب در ایران و دنیاست که کاربران بسیاری از آن برای ارتباط با دوستان و کسب کار از آن استفاده میکنند تلگرام دارای ویژگی های بسیاری می باشد که در هر بروز رسانی و اپدیت این اپلیکیشن پیام رسان ویژگی های جدیدی به این اپلیکیشن پیام رسان برای کاربران اضافه میشود که در بروزرسانی اخیر تلگرام ویژگی های مختلفی به این پیام رسان اضافه شد یکی از ویژگی های جدید پیام رسان تلگرام اضافه شدن ربات ضد اسپم Spam Info Bot بود که قابلیت خارج شدن کاربر از ریپورت تلگرام را در اختیار کاربران اسپم شده و ریپورت شده قرار میدهد مثل همیشه‌ آموزش را در آپ باش دنبال کنید.

شاید برای شما نیز سوال شده باشد که چرا در تلگرام ریپورت اسپم می شویم ؟

از آنجایی که کاربران استفاده کننده از شبکه های اجتماعی از این شبکه ها برای تبلیغات خود استفاده میکنند تیم پشتیبانی تلگرام جهت سو استفاده کاربران از تبلیغ در این شبکه سیستمی برای جلوگیری از سو استفاده تبلیغ کننده را فراهم کرده است که در صورتی که یک متن را برای افراد مختلف ارسال کنید سیستم امنیتی تلگرام شما را به عنوان یک اسپمر تلقی می کند و شماره شما در لیست اسپم تلگرام قرار میگرد و دیگر قادر نخواهید بود در پیام خصوصی با افراد در ارتباط باشید پیام رسان تلگرام کاربرانی را که شماره ان ها در تلفن شخص مقابل ذخیره نشده باشد را غریبه شناخته و در صورتی که به آن ها از طریق شماره یا آیدی و پیام ارسال کنید که پیام شما برای فرد مورد نظر مزاحمت آمیز شناخته شود و آن فرد گزینه Report Spam را انتخاب کند پیام شما به عنوان پیام تبلیغاتی و اسپم ثبت میشود و در صورتی که این عمل چند بار تکرار شود شماره شما برای مدتی یا برای همیشه ریپورت می شود و قادر نخواهید بود در تلگرام فعالیت کنید و در صورت ارسال پیام با تصویر زیر رو به رو خواهید شد.

reporttelegram

 

در گذشته شرکت تلگرام یک ایمیل برای ارتباط کاربران اسپم شده را در اختیار کاربران قرار داده بود که با ارتباط با پشتیبانی تلگرام کاربر میتوانست درخواست خارج شدن از ریپورت تلگرام دهد اما در نسخه جدید تلگرام رباتی با نام Spam Info Bot را برای کاربران قرار داد تا بتوانند با تیم پشتیبانی تلگرام ارتباط برقرار کنند و درخواست خارج شدن از ریپورت تلگرام کنند.

برای خارج شدن از ریپورت تلگرام کافیست با ربات Spam Info Bot مانند آموزش زیر ارتباط برقرار کنید و درخواست رفع ریپورت کنید.

مرحله اول :‌ ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کنید تا ربات Spam Bot فراخوانی شود پس از باز شدن صفحه ی ربات بر روی دکمه Start کلیک کنید.

https://telegram.me/spambot

مرحله دوم :‌ پس از انتخاب گزینه start از منوی باز شده گزینهthis is s mistake  را انتخاب کنید

مرحله سوم :‌ سپس گزینه ” yes” را انتخاب کنید.

مرحله چهارم :‌ در صفحه جدید با انتخاب گزینه “No i never do any of this” تایید کنید با انتخاب این گزینه اعلام میکنید که هیچ گونه فعالیتی که باعث اذیت دیگران شود انجام نداده اید.

مرحله پنجم :‌ در این مرحله اکنون تلگرام از شما می خواهد که یک متن در رابطه با اشتباه ریپورت شدن شما در تلگرام برای پشتیبانی ارسال کنید که در اخر میتوانید از متن زیر برای خارج شدن از ریپورت تلگرام استفاده کنید.

dear telegram support
hello
   i am wrongly spam reported،please release m
best regard
در پایان یک متن تشکر. شکایت شما دریافت شد. تیم ما این موضوع را بررسی خواهد کرد از طرف تلگرام دریافت میکنید و در صورتی که اشتباهی صورت گرفته باشد اکانت تلگرامی شما از ریپورت خارج میشود در این زمان باید منتظر برسی تیم پشتیبانی تلگرام باشید.

12 دیدگاه در “خارج شدن از ریپورت تلگرام با Spam Info Bot

  1. سلام من یه نفر رو ریپورت کردم بدون اینکه بفهمم و پیامامم براش نمیره و وقتی استارت رو میزنم دو تا گذینهCool, thanks و But I can’t message non-contacts می آید و وقتی گذینه ی دومی رو میزنیم yes و no می آید که من وقتی yes رو زدم این جوری شد.مخ تلگرامم نیستم هیچی هم حالیم نیست.بد جور موندم.خواهش میکنم ادمین کمک کنه

  2. سلام ببخشید من یه سری شماره دارم تو تلگرامم که تو کانال نمیتونم ادشون کنم.و جمله ای که برای ریپورت اسپم شده ها میفرسته برا منم میده.شما دیدم به شخصی که گفته بود اون گزینه mistake رو نداره گفتید که ریپورت نشده.پس علتش چیه که نمیتونیم کسی رو اد کنیم و پیام بدیم بشون.با تشکر

  3. سلام من هم واسم پیغام this is a mistake نداره ولی ۲ تا گرینه دیگه داره … برام پیام میومد از بوت اسپم کا تا تاریخ ۳۰jul 2016 مشکل ریپورتیم حل میشه اما نشده امروز ۱august شده اما واسم میاد good news no limits …
    حالا این که میاد بعدش میزنه تا ۲۴ ساعت ممکنه این مشکل رفع نشه ۲۴ ساعت دیگه امتحان کنم… و اگر نشد از سامپورتای تلگرام کمک بخوام: || این یعنی چی واقعا؟!!!!

  4. سلام وقت بخیر من این مراحلی که گفتید و اجرا کردم این پیام برا اومده(متأسفانه اين كار قابل اجرا نيست. ما نگران هستيم كه قادر نباشيم از وقوع پيامهاى نامطلوب پيشگيرى كنيم در صورتى كه اكانت شما رها بشود. در نظر بگيريد كه هنوز مى توانيد به كساني كه اول به شما پيام ارسال مى كند جواب بدهيد. (همچنين، حذف يا ساخت مجدد اكانت شما به حل مشكل کمك نمى كند)) باید چیکار کنم خیلی به تلگرامم نیاز دارم ولی ریپورتم و نمیتونم کاری کنم .

  5. سلام وخسته نباشید
    من یبار ریوپورت شدم و با انجام این برنامه آزاد شدم اما اینبار که دوباره ریپورت شدم گزینه چهارم یعنی mistake ظاهر نمیشه چندین مرتبه هم مرور کردم این گزینه نمیاد آیا این ربات فقط یبار جواب میده؟!!!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *