پر استفاده ترین اپلیکیشن های اندرویدی را بشناسید !


شاید در این لحظه میلیون ها اپلیکیشن اندرویدی در سطح جهان وجود داشته باشد که هر کدام کارایی و ویژگی خاصی را در اختیار کاربران استفاده کننده قرار میدهد و هر کدام هم بر حسب نوع و کارایی اپلیکیشن توسط کاربران مورد دانلود و سپس استفاده قرار می‌گیرد اما شاید جالب باشد که بدانید پر […]


شاید در این لحظه میلیون ها اپلیکیشن اندرویدی در سطح جهان وجود داشته باشد که هر کدام کارایی و ویژگی خاصی را در اختیار کاربران استفاده کننده قرار میدهد و هر کدام هم بر حسب نوع و کارایی اپلیکیشن توسط کاربران مورد دانلود و سپس استفاده قرار می‌گیرد اما شاید جالب باشد که بدانید پر استفاده ترین اپلیکیشن های سیستم عامل اندروید کدام اپلیکیشن ها هستند مثل همیشه در ادامه همراه آپ باش باشید.

هر اپلیکیشن در سیستم عامل اندروید ممکن است یک ویژگی را در اختیار کاربران استفاده کننده قرار دهد و مورد استفاده افراد زیادی قرار گیرد اما در این میان اپلیکیشن های محدودی هستند که بیش از یک میلیارد بار نصب شده اند که به عنوان پر استفاده ترین اپلیکیشن های اندرویدی شناخته می‌شوند جالب است که بدانید تمامی برنامه هایی که جز پر استفاده ترین ها در اندروید بوده اند توسط ۲ شرکت گوگل و فیسبوک ارائه شده اند البته بیشتر این اپلیکیشن ها توسط گوگل توسعه داده شده است.

پر استفاده ترین اپلیکیشن های اندرویدی را بشناسید !

اپلیکیشن هایی که بیش از یک میلیارد بار نصب شده اند به ترتیب شامل اپلیکیشن Facebook ، You Tube ، Google Hangouts ، Google Maps ، Gmail Whatsapp ، Google Chrome هستند.

Gmail

اپلیکیشن جیمیل یکی از اپلیکیشن های ساخته شده شرکت گوگل است که مربوط به سرویس ایمیل دهی جیمیل است که وب سایت جیمیل توسط کاربران زیادی برای ارسال و دریافت ایمیل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Google Maps

برنامه نقشه گوگل که به کمک این اپلیکیشن میتوان به درستی اقدام به مسیریابی کرد مورد استفاده افراد زیادی در سراسر جهان قرار می‌گیرد.

You Tube

سرویس اشتراک ویدیو شرکت گوگل که روزانه مورد استفاده مخاطبین زیادی برای مشاهده فیلم ها و منتشر کردن ویدیو ها برای استفاده قرار می‌گیرد مخاطبین زیاد این وب سایت اپلیکیشن یوتیوپ را به یکی از پر استفاده ترین اپلیکیشن های اندرویدی در جهان تبدیل کرده است.

Facebook

وب سایت فیسبوک یک سرویس شبکه اجتماعی است که از ساعت ۲۰۰۴ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است که در حال حاضر بیشتر از میلیارد ها کاربر دارد و به دلیل تعداد زیاد کاربران شبکه اجتماعی فیسبوک اپلیکیشن اندرودی شبکه اجتماعی فیسبوک مورد استفاده کاربران زیادی قرار گرفته است.

Whatsapp

یکی از محبوب ترین پیام رسان های جهان پس از تلگرام است که توسط شرکت فیسبوک مدت ها قبل خریداری شده است که در سال ۲۰۱۶ شرکت فیسبوک اعلام کرده است که تعداد استفاده کنندگان از پیام رسان واتساپ به امار یک میلیارد رسیده است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *