حذف کاربران فیک کانال های تلگرامی توسط تلگرام


به نظر میرسد تیم پشتیبانی پیام رسان تلگرام چند هفته ای است که سیاست جدیدی را در پیش گرفته است و قصد دارد کاربران فیک و همچنین کاربرانی که اکانت پیام رسان تلگرام خود را به هر نحو حذف کرده اند از لیست کاربران کانال ها خارج کند برای همین تمام کانال ها در تلگرام […]


به نظر میرسد تیم پشتیبانی پیام رسان تلگرام چند هفته ای است که سیاست جدیدی را در پیش گرفته است و قصد دارد کاربران فیک و همچنین کاربرانی که اکانت پیام رسان تلگرام خود را به هر نحو حذف کرده اند از لیست کاربران کانال ها خارج کند برای همین تمام کانال ها در تلگرام با افت شدید ممبر روبرو شده اند در این میان کانال تلگرامی بدندید ۲۰۰ هزار ممبر خود را از دست داده است با دنیای فناوری همراه باشید.

در مطالب قبلی درباره کاربر فیک در تلگرام مطالبی به اشتراک گذاشته شد که چگونه کاربران فیک را شناسایی کنیم تیم پشتیبانی پیام رسان تلگرام چندین بار اعلام کرده بود که تمامی کاربران فیک و غیر واقعی از کانال ها حذف خواهند شد اما کاربران اهمیتی به این موضوع ندادند و از کاربران غیر واقعی برای بالا بردن امار کانال خود استفاده کرده بودند.

تلگرام از ۳ روز پیش فعالیت حذف کاربران غیر واقعی خود را آغاز کرده است و بسیاری از کانال های بزرگ مثل بدندید و کانال گیزمیز هزاران کاربر خود را از دست داده اند در حال حاضر نیست تیم پشتیبانی پیام رسان تلگرام به کار خود پایان نداده است و هر ثانیه بسیاری از کاربران کانال های فیک از کانال ها به صورت اتوماتیک حذف می شوند این عمل تلگرام فقط مربوط به کاربران فیک نیست و شامل کاربرانی که ای دی تلگرام خود را دی اکتیو کرده اند نیز می شود به نظر میرسد پیام رسان تلگرام ساخت اکانت با شماره مجازی را نیز مسدود کرده است و دیگر نمیتوان از اپلیکیشن ها و برنامه های ساخت شماره مجازی برای ساخت اکانت فیک و جعلی استفاده کرد.

حذف شدن کاربران در تلگرام

درحال حاضر مشخص نیست تیم پشتیبانی پیام رسان تلگرام تا چند روز آینده کار خود را ادامه میدهد اما چیزی که مشخص است تلگرام سعی دارد تمامی کاربران فیک و غیر واقعی را از کانال ها حذف کند.

2 دیدگاه در “حذف کاربران فیک کانال های تلگرامی توسط تلگرام

  1. سلام من دیروز ۱۵ تا از اکانت هام که با شماره تلفن خودم راهشون انداختم پاک شدن! الان هر چی میزنم میگه شماره اشتباهه ! دلیل این چی میتونه باشه؟!!؟؟!؟!؟ شماره هام همه شماره ایرانی و ایرنسل بودن… حالا برعکس ۱۰ تا شماره مجازی بوده اونا سالم هستن ولی شماره های خودم که ایرانی بودن پریدن/!حتی یه سریشون یوزر نیم هم داشتن…ازشون هم به عنوان ممبر فیک استفاده ای نکردم….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *